MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 5911147
nr 591 1147
Bokhylla
20-tal, glasdörrar
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:30:05
27/7 17:25:05